Turcert ISO Belgelendirmeleri

Türcert firmamız sistem belgelendirme hizmetleri veriyor.
Bu haber 2018-12-16 17:29:12 eklenmiş ve 111 kez görüntülenmiştir.

 

Türcert firmamız sistem belgelendirme hizmetleri veriyor. Şirketlerin yaptığı işlerin kalite standartlarının ve yeterliliğinin test edilerek, kurum, organizasyon ve kuruluşların, iş sağlığı, müşteri memnuniyeti, gıda ve bilgilendirme güvenliği hizmetlerini gerçekleştiren ekibimiz, alanında uzman ve yetkin ekibimiz ile belgelendirme sürecinin her aşamasında bağımsız olarak çalışır. Sistem belgelendirme hizmetlerinde oldukça önemli yer tutan ıso 16949 belgesi, otomotiv kalitelerini ve yönetim sistemlerini denetler.

Turcert ISO Belgelendirmeleri

Sistem belgelendirmeleri alanının belgeleme hizmeti olan ISO belgelendirmeleri, uzman ekibimizin yaptığı denetlemeler ile gerçekleştiriliyor ve Türcert kalitesi ile Türkiye ve uluslararası dünyada geçerli belgelendirme işlemleri tamamlanıyor. Bilgi güvenliğinde yönetim sisteminin belgelendiği, ıso 27001 belgelendirmesi sayesinde, günümüz dünyasının en önemli hususlarından olan bilgi güvenliği kontrolleri yapılır ve uluslararası denetlenebilir tek standart olan ISO standartları Türcert belgelendirme şirketimiz ile gerçekleştirilir. İnternet sitemiz turcert.com adresinde belgelendirme hizmetlerini arz eden Türcert, sitemiz üzerinde sistem belgelendirme alanında ISO belgelendirme işlemini gerçekleştirmek isteyen firmalara yardımcı oluyor.

Uluslararası Standartlarda Belgelendirme Hizmeti

Türcert firmalara yaptığı bağımsız belgelendirme hizmeti ile dünyanın her yerinde geçerli standartlardaki belgelendirme işlemlerini gerçekleştiriyor. Rekabetin her geçen gün kızıştığı ve teknolojik yeniliklerin oldukça etkilediği iş dünyasında oldukça önemli bir belge olan, ıso 9001 kalite yönetim sistemini denetler ve kalite standartlarında şartlar oluşturur. Türcert belgelendirme firmamız tarafından alınabilen belge, üretilen ürünün veyahut hizmetin uluslararası çapta kabul edildiğini ortaya koyar ve firmanın standartlarının yüksek olduğunu kanıtlar. Firma ve kuruluşların kalitesini ortaya koyan belgelendirme hizmetleri, ürün veya hizmetin, tüm aşamalarını göz önüne alarak çalışır ve ürünü her yönü ile inceleyerek belgelendirme hizmetini tamamlar. Tamamen bağımsız ve çalışmaları ile çalıştığı kuruluşlar tarafından taktir toplayan Türcert firmamız, firma standartlarını yükseltiyor.

 

ETİKETLER :
Diğer BİLİM TEKNOLOJİ haberleri

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP
Ajans Era, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Era Haber Sitesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
instagram takipçi satın al