Bg-Tek İle Daha Hızlı Teknoloji Güvenliği Çözümleri

Firmamız 2011 yılından bu yana vermiş olduğu hizmetle birçok bilgi güvenliği çözümlerini, bu çözümlerini geliştirmeyi ve yerli olan güvenlik ürünlerini satışa sunan bu başarıda da daima ileriye giden bir firma olmuştur.
Bu haber 2018-12-19 22:32:37 eklenmiş ve 95 kez görüntülenmiştir.

 

Firmamız 2011 yılından bu yana vermiş olduğu hizmetle birçok bilgi güvenliği çözümlerini, bu çözümlerini geliştirmeyi ve yerli olan güvenlik ürünlerini satışa sunan bu başarıda da daima ileriye giden bir firma olmuştur. Firmamız bilgi güvenliği hakkında danışmanlık yapıp güvenlik sertifikası bulunan Coslat ekibi ve uzman kadromuzla sizin tüm güvenlik ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde analiz edip hizmetimizi sunuyoruz.

Firmamızın vermiş olduğu hizmetlere bakıldığında kablosuz ağ güvenlik çözümleri, penetrasyon testi ve beyaz şapkalı hacker hizmetleri başta olmak üzere Metasploit Framework, SOC, KVKK-GDPR, İp v6 eğitimi ve iso 27001 gibi geniş yelpazeli hizmet alanlarımız bulunuyor. Bunlar ve daha fazlası için firmamız hakkında her türlü soruyu internet adresimiz olan www.bg-tek.net sitesine girip öğrenebilirsiniz.

Hizmetlerimiz Nasıl Gerçekleştirilir?

Vermiş olduğumuz hizmetler içerisindeki penetrasyon testinde sürekli olarak şirketin güvenlik gücünü üst seviyede tutulur, sisteme yapılan yatırımları güvende tutulur ve dışarıdan gelebilecek siber saldırılar önlenerek gerçekleştirilen hizmetimizdir. Beyaz şapkalı hackerin anlamıysa kötü amaçlı saldırıların yöntemlerini önlemektir. Ayrıca diğer hizmetlerde bunun gibi saldırıları önlemek amacıyla kurulmuştur.

Ürünlerimiz

Firmamıza ait coslat hotspot, coslat firewall, coslat mirror gibi ürünlerimiz vardır. Müşteri kendi firmasına özel karşılama ekranı oluşturabilir, farklı kimlik doğrulama yöntemlerini yapabilir. Bu hizmetleri coslat hotspotla gerçekleştirebilirsiniz. Coslat firewallsa internet erişimlerinde görevliyken coslat mirrorsa kurumsal güvenlik ihtiyaçlarını tespit eder ve buna en verimli çözümleri sunar.

ETİKETLER :
Diğer BİLİM TEKNOLOJİ haberleri

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP
Ajans Era, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Era Haber Sitesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
instagram takipçi satın al