Profesyonel Ekip ile Hizmet

Bilgi güvenliğini sağlamak adına faaliyet gösteren uluslararası firma olan Coslat, alanında oldukça deneyimli ve profesyonel bir ekiple çalışmaktadır.
Bu haber 2018-12-19 22:40:29 eklenmiş ve 96 kez görüntülenmiştir.

 


Bilgi güvenliğini sağlamak adına faaliyet gösteren uluslararası firma olan Coslat, alanında oldukça deneyimli ve profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Firma, sunduğu firewall çözümleri ile sektörde öne çıkmayı başarmaktadır. Bunun yanı sıra firma, hotspot çözümleri, log server çözümleri de sunmaktadır. Firma, böylelikle bilgi güvenliği alanında kaliteli ve profesyonel çözümler sunarak, önemli bir eksikliğe çare üretmektedir.

Firma Bilişim Güvenliği Alanında Ne Yapıyor?

Firma bilişim suçlarının arttığını görerek sektördeki bir eksikliğe çözüm üretmek amacıyla deneyimli kadrosuyla faaliyet göstermektedir. Kablosuz ağların kullanıldığı kafe veya otel gibi işletmelerle eğitim kurumlarında 5651 hotspot bilişim güvenliğini sağlamak amacıyla sunulan bir hizmettir.

Firma bu hizmetin yanı sıra, log server raporlama programı ile müşterilerine detaylı analizler için imkan sunuyor. Tüm diğer hizmetleri ile beraber, 5651 loglama firmanın sağladığı faydalı hizmetler arasında yer almaktadır. Bu sayede, müşteriler sanal suçlardan korunabilmektedir. Zira, şirketler açısından, şirket içerisindeki internet kullanımını kayıt altına almak yasal bir zorunluluktur. Log server raporlama yazılımı ile elektronik zaman damgalı olarak, imzalı kayıt tutulması ve bu sayede müşterinin yasal bir zorunluluktan veya olası bir yasal sıkıntıdan kurtulması sağlanmış olmaktadır.

Misafir Kullanıcılar İçin Güvenlik

Misafir kullanıcıların, cisco ise yani, CISCO ISE Guest Portal´ından güvenli olarak kayıt olmaları mümkündür. Burada, çeşitli kayıt olma özellikleri mevcuttur. Bunun yanı sıra kimlik numarası ile kayıt olmak da mümkündür. Alanında yetkin bir kadro ile çalışan firma, bilişim güvenliğinde en pratik çözümlerin adresidir.

ETİKETLER :
Diğer BİLİM TEKNOLOJİ haberleri

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP
Ajans Era, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Era Haber Sitesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
instagram takipçi satın al