Şarkı Sözleri ve Takvim


Bu haber 2019-01-08 00:14:51 eklenmiş ve 149 kez görüntülenmiştir.

 

Biz Türkler fal baktırmayı, mani okumayı severiz.  Ne dersiniz?  Şarkı sözleri olan bir takvim ilginizi çeker miydi?   Takvimi her açtığınızda belki,  bir şairin şiirinden yola çıkan bir şarkı sözü;  farklı bir şekilde güne başlamanızı sağlardı.

Kuşkusuz bazı şarkı sözleri hafızanızı zorlar. Bazıları ise sizi güzel anılara götürebilirdi. Çocukken annenizin dizinde dinlediğiniz bir söz, bir tınıyı hazırlatır. Ve çocukluk anılarınıza gidebilirdiniz. 

Hayatta küçük tatlı teferruatlar bazen gerçekten günümüzü aydınlatabiliyor.  İster inanın ister inanamayın, bu bilimsel ve şarkı söylemek bağışıklık sistemini güçlendiriyor. 


 

Şarkı Söylemenin Sağlığa Faydaları

Şarkı söylemek mutluluk hormonlarınızı aktif hale getirir.  Buda günü mutlu geçirmenize yardımcı olur.  Sizin mutlu olmanız çevrenizi mutlu edecektir. Neşeli şarkılar sizi gülümsetir.  Gülümsemeniz pozitif enerji yaymanıza yardımcı olur.  Buda kesinlikle sağlığınıza yardımcı olur. 

Hele anne iseniz çocuğunuz ile bol şarkı söyleyin, bu sizi rahatlatacaktır.  Bilirsiniz, hepimizin duşta şarkı söyleyen bir yakını vardır.  Hem suyun terapisi hem de şarkı söylemek insana en iyi gelen iki şeydir. Hatırlayın! Duşta bir yakınınız şarkı söylerken siz ne hissediyordunuz? Yüzünüzde bir gülümseme mi vardı.  Evet, mutluluk getiriyordu. Kısaca şarkı söylemek sağlığa iyi gelir. Girin internete açın şarkı sözleri bölümünü ve bağıra çağıra söyleyin şarkınızı ve

·       Kan basıncınız düşsün,

·       Beyniniz endorfin salgılasın,

·       Yüz kaslarınızı geliştirsin ve en önemlisi ömrünüz sağlıkla uzasın.

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri

ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Anket
Sizce En Başarılı Parti Hangisi?
Ak Parti
CHP
MHP
HDP
Ajans Era, Haberler, Son Dakika Haberler
© Copyright 2016 Ajans Era Haber Sitesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT Haber Yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
instagram takipçi satın al